• SYSTEM Adaś

  • SYSTEM Fino

  • KUCHNIA Kuchnia Ada

  • KUCHNIA Kuchnia Iza

  • SZAFA z grafiką na szkle ORCHIDEA

  • SZAFA z grafiką na szkle MANHATTAN

  • Meblościanka Jula

  • Meblościanka Olek

O firmie

Początki naszej firmy sięgają 1995 roku. W trzyosobowym gronie przyjaciół-wizjonerów, a zarazem specjalistów branży meblarskiej, spędzaliśmy długie godziny nad projektami, które wykraczały ponad ogólnie przyjęte standardy, były świeże i innowacyjne. Innowacyjne przede wszystkim dlatego, że z założenia uwzględniały różnorakie oczekiwania Klienta, korespondowały z Jego wyobrażeniem na temat mebli, którymi chciałby się otaczać, czy też z koncepcjami zagospodarowania powierzchni, również tych nietypowych. Na tamte czasy, kiedy większość firm opierała się na gotowych meblach systemowych, było to dość nowatorskie podejście, jednak od samego początku za priorytet postawiliśmy sobie zadowolenie Klienta.

Firma rozwijała się powoli, acz sukcesywnie. W roku 1998 dysponowaliśmy już, ciągle rosnącą, listą stałych klientów, na której, oprócz indywidualnych odbiorców, figurowały również sklepy. Naszym znakiem rozpoznawczym stało się odejście od schematów oraz elastyczne łączenie elementów z różnych systemów tak, by jak najtrafniej wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Klienta, który ceni sobie wnętrza z charakterem, solidne, trwałe, zdefiniowane poprzez detale dopasowane do reszty na zasadzie komplementarności.

W 2002 roku firma Meble Gniatkowski zatrudniała już 8 osób. Kreowane przez nią meble stanowiły stałą ekspozycję w kilkunastu sklepach w całej Polsce. Uzupełniliśmy warsztat o kolejne maszyny, dzięki którym mogliśmy nadawać naszym produktom indywidualny rys i precyzję, aż po najdrobniejszy szczegół. Sieć sklepów, z którymi współpracowaliśmy, zaczęła się rozrastać. Nieodzownym krokiem stało się zapewnienie Klientowi szybkiej i sprawnej dostawy. Począwszy od roku 2004 rozbudowujemy systematycznie zaplecze logistyczne – zajmujemy się zleceniami od początku do końca. Sami generujemy pomiary w domu Klienta, sami projektujemy, produkujemy i przewozimy, wychodząc z założenia, że żadna pośrednicząca firma transportowa nie odniosłaby się do naszych produktów z dostatecznym zaangażowaniem. Dzięki takiemu podejściu, mimo rozwoju firmy, nie zapomnieliśmy o celu, jaki przyświecał nam od początku, i jakim kierujemy się do dziś. Bezpośredni, osobisty wręcz, kontakt z Klientem pozwala nam kształtować relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W chwili obecnej zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wysokiej klasy mebli pokojowych i kuchennych, typowych, jak również na wymiar. W naszej kolekcji znajdą coś dla siebie nie tylko amatorzy klasyki, ale także ci, którzy najlepiej czują się wśród mebli nowoczesnych, o progresywnym szlifie. Dużą popularnością cieszy się prezentowana przez nas gama szaf przesuwnych. Meble, produkowane przez Meble Gniatkowski, wykonywane są w oparciu o nowoczesne projekty, opracowane przez doświadczonych i cenionych designerów. Jako producent dbamy, aby nasze meble wyróżniały się wysoką jakością wykonania. Jakością, którą sygnuję nazwiskiem.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Radosław Gniatkowski

Do góry